BİZE ULAŞIN

Merkez Ofis :
Adres : Üsküp Cad. No: 44 Çankaya Ankara
Telefon : 0312 468 54 26
Fax : 0312 468 79 36
Email : info@asinsaat.com.tr
BİZE ULAŞIN

HİZMET KATALOĞUMUZ

Firmamıza ait kataloğumuzu indirmek için tıklayınız.

HAKKIMIZDA

AS İnşaat’ın tarihçesi 1966 yılında Çorum'da un, irmik, yem, silo makinaları imalatı ile sanayicilik hayatına başlayan Uğur Şirketler Grubu'nun 2005 yılında Uğur Barlık, Atilla Kürşat Dikçi ve İbrahim Canpolat'ın ortaklığı ile başlar.

Şirket hızlı bir gelişim ve büyüme ile önemli müteahhitlik projelerine imza atmıştır.

2004-2013 yılları arasında Türkiye'nin her bölgesinde onlarca şantiye ve projeleri ; T.C Resmi Kurumlar, Yerel Yönetimler ve Özel Yatırımcılar olmak üzeri bir çok büyük kuruluşun müteahhitlik projelerini altyapı işlerinde; yol, köprü, viyadük, tünel, üst yapı işlerinde ; Hastaneler, üniversite binaları, endüstriyel tesisler olmak üzere birçok farklı ve özellikli projeleri tamamlamıştır. En önemli işverenleri arasında; T.C Karayolları, TOKİ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Özel sektörde; Konya Şeker Fabrikaları, Aselsan, Rönesans Holding bulunmaktadır.

Bağlı olduğu grup firmalarında da olduğu gibi kalite AS İNŞAAT için olmazsa olmaz bir amaçtır.
Yapılan imalatların tartışmasız hatasız en üst düzeyde tamamlanması hedeflenir.

AS İNŞAAT 2012 yılında yönetim olarak yaptığı değişikliklerde Yönetim Kurulu Başkanlığını; Uğur Barlık, Başkan Yardımcılığını Atilla Kürşat Dikçi ve Melih Levent Barlık sürdürmektedir.

Kurul üyeleri arasında; Okçul Barlık ve İbrahim Canpolat bulunmaktadır.

Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı :   Uğur Barlık
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları :   Atilla Kürşat Dikçi
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları :   Melih Levent Barlık
Yönetim Kurulu Üyesi :   Okçul Barlık
Yönetim Kurulu Üyesi :   İbrahim Canpolat

Vizyonumuz

Grup Firmalarımızla Birlikte 47 Yıldır Yurtiçinde ve Yurtdışında Edinilen Birçok Tecrübe Ve Doğruları Firmanın Temel Prensipleri Haline Getirmenin Verdiği Güven ve Enerji İle Geleneklere Bağlı Kalarak Yeniliklere Açık Olmayı İstisnasız Kural Edinen Firmamızda Herzaman Daha İleriye Çalışma Arkadaşlarımızla Birlikte Yürüyecektir.

İlkelerimiz

Dünya Gelişimine Ayak Uydurup Tüm Projelerde Kaliteyi, Kullanılan Tüm Ekipmanlarla En Üst Düzeyde Tutmak. Dürüst, Tutarlı ve Güvenilir Olmak. Şirket Gelişimini Ülke ve Toplumun Gelişimi İle Aynı Doğrultuda Devamını Sağlamak.